امروز: پنجشنبه 11 خرداد 1402 | Thursday 1 June 2023

آدرس دفتر مرکزی: ال پرات د یبرگات، اسپانیا

هاب: فرودگاه بارسلونا-ال پرات، فرودگاه لئوناردو دا وینچی-فیومیچینو

تلفن: 0034931518158

وبسایت: www.vueling.com  


 درباره هواپیمایی ویولینگ

ویولینگ، (به انگلیسی: Vueling) شرکت هواپیمایی اسپانیایی است که پایگاه اصلی آن در شهر ال پرات ده لیوبرگات در نزدیکی شهر بارسلون است.

این شرکت دارای ۱۳ دفتر مرکزی، در ۱۳ فرودگاه می‌باشد، که عبارتند از: فرودگاه لاکرونیا، فرودگاه اسخیپهول آمستردام، فرودگاه آلیکانته، فرودگاه بیلبائو، فرودگاه پره‌تولا، فرودگاه ایبیزا (اسپانیا)، فرودگاه مادرید-باراخاس، فرودگاه مالاگا، فرودگاه پالما دو مالروکا، فرودگاه اورلی، فرودگاه لئوناردو دا وینچی-فیومیچینو، فرودگاه سن پابلو و فرودگاه والنسیا. شرکت ویولینگ در طول سال مالی ۲۰۱۲ بیش از ۱۴٫۸ میلیون مسافر را جابجا نموده‌است.


 کلاس های پروازی

اکسلنس فیر (Excellence Fare)
این نوع بلیط ویولینگ مزایایی نسبت به دیگر بلیط های این ایرلاین دارد. مسافران می توانند صندلی‌های ردیف جلو را انتخاب کنند، امکان حمل بار رایگان دارند و می‌توانند پرواز خود را تغییر دهند.

اپتیما فیر (Optima Fare)
در این نوع بلیط مسافران می‌توانند صندلی خود را انتخاب کنند و بار مجاز تا وزن 23 کیلوگرم داشته باشند.

بیسیک فیر (Basic Fare)
در این نوع بلیط مسافران بهترین قیمت را دریافت می کنند اما به جز بار دستی، امکان حمل بار ندارند و در صورت داشتن بار، باید هزینه اضافه پرداخت کنند.


 قوانین و مقررات

 بار دستی مجاز

همه مسافران پروازهای ویولینگ می‌توانند یک بار دستی مجاز همراه خود به کابین ببرند. وزن این بار مجاز دستی نباید از 10 کیلوگرم و ابعاد آن نباید از 55 در 40 در 20 سانتی‌متر بیشتر باشد. بار مجاز دستی برای کسانی که بلیط اکسلنت فیر (Excellence Fare) ویولینگ را خریداری کرده‌اند، تا 14 کیلوگرم مجاز است.

پذیرش بار مجاز
میزان بار مجاز برای تحویل به پذیرش در پروازهای ویولینگ، بسته به نوع بلیط خریداری شده متفاوت است. مسافرانی که بلیط‌های اکسلنت فیر (Excellence Fare)، اپتیما فیر (Optima Fare) و اکونومی چکد (Economy Checked) را خریداری کرده‌اند می‌توانند چمدان یا بار خود را رایگان تحویل دهند. وزن بار در این شرایط نباید بیشتر از 23 کیلوگرم باشد. مسافرانی که سایر بلیط‌های ویولینگ را خریداری کرده‌اند برای حمل بار باید هزینه اضافی بپردازند. مسافران همچنین می‌توانند بار اضافی را به‌طور آنلاین خریداری کنند.


 ناوگان 
ایرلاین ویولینگ در ناوگان هواپیمایی خود تنها از هواپیماهای ایرباس استفاده می‌کند. از جمله ایرباس A319 و ایرباس A320 و ایرباس A321


 مقاصد پروازی

رزرو و خرید بلیط مستقیم هواپیمایی ویولینگ اسپانیا Vueling Airlines به شهرهای آفریقا.
الجزایر

الجزیره - Algiers
وهران - Oran
کیپ ورد

جزیره سال - Sal
گامبیا

بانجول - Banjul
غنا

آکرا - Accra
مراکش

کازابلانکا - Casablanca
فاس - Fes
مراکش - Marrakesh
ناظور - Nador
طنجه - Tangier
سنگال

داکار - Dakar
تونس

جربه - Djerba
تونس - Tunis

شرکت هواپیمایی ویولینگ اسپانیا Vueling Airlines هیچ پرواز مستقیمی به شهرهای آسیا و اقیانوسیه وقاره امریکا ندارد.


دریافت آنلاین کارت پرواز
دریافت آنلاین کارت پرواز ایرلاین ویولینگ، از زمانی که مسافران بلیط خود را خریداری می‌کنند آغاز می‌شود و تا 4 ساعت مانده به پرواز ادامه دارد. برای چک این آنلاین ایرلاین ویولینگ، مسافران باید کد بوکینگ خود را همراه با ایمیل یا منطقه یا مقصد وارد کنند. مسافران می‌توان کارت پرواز خود را پرینت کنند و یا آن را روی گوشی موبایل خود ذخیره کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

درباره نویسنده

در این قسمت مختصری از نویسنده نوشته میشود

نویسنده سمیه تعداد مطالب 216 نمایش مطالب نویسنده

لیست خطوط هوایی